Apartamenty

Poczucie wyjątkowego komfortu to dla mnie główny cel przy konstruowaniu oferty wynajmu apartamentów w centrum Warszawy. Łącząc pasję do dekoracji wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości oferuję lokale do wynajęcia w wysokim standardzie oraz najbardziej dogodnych lokalizacjach w stolicy. Rezerwacji może dokonać każda osoba, której podczas kilkudniowego pobytu w Warszawie zależy na niezależności, intymności oraz wygodnych noclegach.

Prestiżowe lokalizacje

Prezentowane w ofercie apartamenty na wynajem mieszczą się w nowoczesnych obiektach usytuowanych w centrum Warszawy, w niewielkiej odległości od Woli, Powązek i Starej Ochoty. Położenie w sercu tętniącego życiem miasta zapewnia łatwy dostęp do atrakcji turystycznych oraz punktów biznesowych w stolicy. Ponadto w niewielkiej odległości znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe oraz restauracje. Lokalizacja w centrum miasta pozwala na korzystanie bez trudności ze wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Komfortowe wyposażenie

Proponując krótkoterminowy wynajem apartamentów miałam na uwadze poczucie swobody moich Klientów. Zależało mi, aby zapewnić noclegi, dzięki którym podczas krótkiego nawet pobytu, będą mogli poczuć się wygodnie. Właśnie dlatego starannie wyszukałam na rynku nieruchomości prawdziwe perełki. Zwracałam uwagę na układ pomieszczeń oraz przestronny charakter wnętrz, jednocześnie zadbałam o nadanie im przytulnego charakteru. Zagwarantowałam pełne umeblowanie w wysokim standardzie, inspirując się trendami wnętrzarstwa.

Designerski wystrój

Pasjonując się branżą wystroju wnętrz nie mogłam postawić na zwykłe, pozbawione charakteru pomieszczenia. Dlatego właśnie każdy apartament na wynajem zaprojektowałam indywidualnie. Zwracałam przy tym uwagę na odpowiedni dobór kolorów, materiałów, struktur, tekstyliów oraz dodatków. Moim celem było stworzenie przestrzeni, w której każdy poczułby się dobrze, w związku z czym zdecydowałam się na nowoczesny wystrój z akcentami minimalistycznymi oraz klasycznymi. Dzięki temu powstały eleganckie wnętrza, bez rażących zestawień kolorystycznych lub krzykliwego wzornictwa.

Przyjemne udogodnienia

Rezerwując jeden z oferowanych na wynajem krótkoterminowy apartamentów można liczyć na wiele dodatkowych udogodnień. Przebywając w nowym miejscu, każdy chce poczuć choć namiastkę domowej wygody. Dlatego na moich Gości w każdym apartamencie czeka kawa, herbata i cukier oraz ekspres do kawy, a także porcelanowa zastawa. Ponadto wśród udogodnień znajduje się suszarka do włosów, ręczniki, żelazko, a za dodatkową opłatą można skorzystać z pralni, prasowania lub nadprogramowego sprzątania. Na życzenie Gości zapewniam transfer z i na lotnisko oraz usługi przewodnika.