Firma ArtHome to połączenie pracy oraz pasji. Od kilku lat zawodowo zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości, a do swojej pracy podchodzę profesjonalnie a przy tym nietuzinkowo.

Chce, by mieszkania które znajduje dla swoich klientów były spełnieniem ich marzeń, miejscem w którym będą czuli się dobrze i komfortowo.
Agent nieruchomości to oficjalne określenie mojego zawodu ale wole mniej sztampowe określenie – poławiacz pereł.

Rynek nieruchomości jest ogromny, i trudno jest znaleźć miejsce które będzie spełniać wszystkie nasze wymagania.
Ja wśród setek ofert „wyławiam” prawdziwe perełki i tylko takie mieszkania oferuje swoim klientom.

Udaje mi się to dzięki szerokiemu doświadczeniu zawodowemu, dobremu rozeznaniu na rynku nieruchomości oraz kobiecej intuicji, – o czym świadczą liczne referencje od moich zadowolonych Klientów.

Dekoracją wnętrz interesowałam się od zawsze i w ramach hobby chętnie zajmowałam się tym tematem. Z czasem to „hobby” nabrało innego wymiaru, postanowiłam podejść do tematu bardziej profesjonalnie, ukończyłam kursy w tym zakresie i w odpowiedzi na liczne zapytania klientów poszerzyłam swój biznes o tą działalność.

Mieszkanie to nasza wizytówka , dlatego warto zadbać, by było piękne, komfortowe oraz funkcjonalne. Odpowiednio dobrane działania z zakresu home - staging z pewnością wpływają na wartość nieruchomości i na jej postrzeganie przez potencjalnego nabywcę. Tak właśnie powstała najprzyjemniejsza praca na świecie – home staging , narodzona z pasji do pięknych wnętrz.

Zapraszam do współpracy
Jolanta Żur
Właścicielka ArtHome