Warszawa

Miasto corocznie przyciąga wielu turystów z kraju i zza granicy, którzy pragną poznać je bliżej. Warto zostać w nim na dłużej, wynajmując krótkoterminowo jeden z naszych apartamentów na Woli i w centrum Warszawy. Jeden dzień to za mało, aby móc nacieszyć się atrakcjami stolicy i poznać jej najciekawsze zakątki, dlatego dobrym rozwiązaniem jest wynajem noclegu w jednym z naszych apartamentów, który pozwoli odprężyć się po intensywnym zwiedzaniu. Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Starówka

Zwiedzając stolicę nie można ominąć Starego Miasta, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warszawska Syrenka i Kolumna Zygmunta to symbole miasta, które trzeba zobaczyć. Warto także zwiedzić Zamek Królewski, który mieści w sobie bogato zdobione sale i apartamenty, a także różnorodne wystawy.

Łazienki Królewskie

Ten urokliwy zespół pałacowo-ogrodowy, z rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, łączy w sobie pawilony, rzeźby oraz cztery ogrody. Jest to idealne miejsce na rodzinne i romantyczne spacery.

Pałac Kultury i Nauki

Został zaprojektowany przez rosyjskiego architekta, który stworzył go inspirując się rosyjskimi i amerykańskimi drapaczami chmur. Jest to najwyższy budynek w Polsce, usytuowany w centrum Warszawy. Z jego tarasu widokowego można podziwiać panoramę miasta, dlatego jest chętnie odwiedzany przez turystów.

Centrum Nauki Kopernik

To idealne miejsce na spędzenie interesującego popołudnia z rodziną. Interaktywne wystawy w ciekawy i przestępny sposób wyjaśniają prawa fizyki i innych nauk ścisłych, co pozwala lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Muzea

Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Muzeum Fryderyka Chopina czy Muzeum Narodowe, to tylko niektóre z miejsc, które w interesujący i nowoczesny sposób przedstawiają zagadnienia z zakresu historii i sztuki.


Zapraszamy do skorzystania z krótkoterminowego wynajmu noclegów w naszych apartamentach. Będą Państwo mogli zregenerować się po podróży oraz zwiedzaniu miasta. Dodatkowo, dogodna lokalizacja w centrum, umożliwi sprawne poruszanie się po mieście i odwiedzenie wielu ciekawych miejsc, bez konieczności stania w korkach.